Worker V340

1400 g

Pěkná cena i kvalita.

• , zakoupeno v eFitness.cz

• hezký design, cena

hezká helma za rozumnou cenu.

Typ
crossové
1400 g

Nová motopřilba na motocross. Má atraktivní design a integrované plexi, díky kterému již nepotřebujete moto brýle.

• homologace ECE R-2005
  • schváleno DOT
  • skořepina ze vstřikované termoplastické pryskyřice
  • plně odnímatelné měkké vnitřní polstrování, možnost praní
  • odnímatelné a pratelné lícní vycpávky
  • UV lakovaný povrch
  • nastavitelná brada
  • jednoduše rozepínatelný podbradní řemínek
  • spona - dvojité D kroužky (DOUBLE D-ring system) pro nastavení řemínku
  • plexi odolné proti poškrábání
  • technologie DUAL AC - čelní sání (horní i spodní) a zadní odvod vzduchu
  • chromovaný kryt ventilace na bradě

velikosti: XS(54), S(55/56cm), M(57/58cm), L(59/60cm), XL(61/62

Pěkná cena i kvalita.

• , zakoupeno v eFitness.cz

• hezký design, cena

hezká helma za rozumnou cenu.

• kvalitní helma
    • plastový štít funguje jako rybí oko

vzhledem k ceně velmi dobrá cena

• hezká, cenově dostupná
    • plexi zkresluje

chtělo by to dořešit to plexi, jinak bez chyby

skvele pro zacatecniky doporucuji

• kvalitní materiál
    • dobře sedí na hlavě
    • plexisklo (nemusíte kupovat brýle)
    • mírné zkreslení od plexiskla - je to ale nepatrné

kvalitní produkt, jsem s ním velmi spokojen. mám ji doma 14 dní a spokojenost. akorát to plexisklo zkreskuje, což je napatrné - dá se na to zvyknout. dostal jsem i dres. je parádní dobře drží na rukách. tuto helmu vřele doporučuji všem motokrosařům :)

• lehká
    • pěkný design
    • pevná
    • rozumná cena
    • u zelené barvy neodpovídá odstín, ve skutečnosti je tmavší - špatně nafocené.

Krásná cena,kvalitní zpracování, u Workeru nakupuji pravidelně když něco potřebuji. U zelené helmy mě zklamala barva, na foto je světlý odstín přesně jako moje Kawasaki a ve skutečnosti je tmavší ale rozhodl jsem se že ji reklamovat nebudu protože v zelený barvě je problém helmu sehnat za tak krásnou cenu.
    Rozhodně doporučuji jak produkt tak jakékoliv jiné zboží od Workeru.

• Dobře drží na hlavě
    • Pěknej vzhled
    • Žádný

(y)

• , zakoupeno v WORKER-MOTO.cz

• Je to vynikající helma proste boží.
    • jen trochu sklo zkresluje

Vynikající