W-TEC YM-925

TOP 16 v kategorii Helmy na motorku

W-TEC YM-925

Produkt roku 2022 - Top v kategorii
Přilba W-TEC s moderním designem je určena především pro jízdu na silničních motocyklech. Má odklopné hledí, propracovaný ventilační systém a pohodlné polstrování...
2 190 Kč
Garantovaný nákup z inSPORTline.cz

Skladem • Více variant59 Kč97 % • 184 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 548 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant55 Kč88 % • 6 254 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant55 Kč83 % • 2 236 recenzíDalší informace
Do týdne • Více variant119 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Moderní helma W-TEC z odolného ABS plastu vám poskytne spolehlivou ochranu při jízdě na jakémkoli silničním motocyklu. Na přední straně se nachází odklopné hledí z plexiskla odolného proti poškrábání, které doplňuje samostatně ovladatelná sluneční clona. Maximální pohodlí při jízdě potom obstarává propracovaný systém ventilace a vnitřní polstrování. Jistě vás potěší i jednoduché zapínání na rychlopřezku a čistý aerodynamický design přilby. Helma odpovídá evropské homologaci ECE 22-05 i americké normě DOT.

Sklopné hledí s clonou

Přilba má samostatně odklopné hledí z odolného plexiskla, přičemž v případě potřeby lze jednoduše odklopit i celou přední část. Spolehlivou ochranu proti ostrému protisvětlu vám potom poskytne samostatně výsuvná sluneční clona s vnějším ovládáním na boku helmy.

Typ
Sluneční clona
Zapínání přilby
na přezku

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Průměrná kvalita dobrá cena.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Super. Jiné ve stejné kvalitě mnohem dražší.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Přilbu mám v růžovém provedení, které je viditelné pro ostatní řidiče a mně se líbí. Důležitější je však funkčnost přilby, která se ovšem ukáže v případě pádu a tomu se snažím ze všech sil vyhnout.

Typ

Ocenění

Produkt roku 2022 - Top v kategorii
Produkt roku 2021 - Top v kategorii

Účinný ventilační systém

Efektivní větrání přilby a přívod čerstvého vzduchu v horkém počasí jsou pro komfort jezdce velmi důležité. Účinný větrací systém je u helmy W-TEC řešený uzavíratelnou vrchní a bradovou ventilací, kterou tvoří 2 ventilační otvory a 2 zadní odfuky.

Účinný ventilační systém

Pohodlné vnitřní polstrování

Vnitřní polstrování zajišťuje, že helma dobře přiléhá na hlavu a je maximálně pohodlná i při delším nošení. Výstelku lze navíc jednoduše vyjmout a vyprat. K bezpečnému upevnění helmy slouží praktická rychlopřezka.

Pohodlné vnitřní polstrování

Vhodná pro fólii Pinlock

Helma W-TEC se vyrábí v mnoha barevných variantách i velikostech a je možné ji používat i s fólií Pinlock, která zabraňuje zamlžování plexiskla. Je však třeba nejprve zakoupit náhradní hledí s odpovídajícími piny.

Vhodná pro fólii Pinlock

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantDárekProdloužená záruka63 Kč97 % • 40 949 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Výklopná přilba W-TEC YM-925 Magenta je moderní cestovní helma, která je určena především pro jízdu na silničních motocyklech. Má odklopné hledí či celou přední část, to vše doplněné o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy. Tu lze pohodlně ovládat z vnějšku pomocí páčky na boku helmy. Pro maximální komfort je přilba opatřena uzavíratelnou vrchní a bradovou ventilací a robustním, velmi komfortním polstrováním. Potěší i jednoduché zapínání na rychlopřezku a aerodynamický design celé přilby s atraktivním barevným motivem. Vysoký bezpečnostní standard je zaručen evropskou homologací ECE 20-05 a americkou normou DOT.

Technický popis:

• výklopný mechanismus s jednoduchým ovládáním
  • samostatně odklopné plexi odolné proti poškrábání
  • samostatně výsuvná sluneční clona s vnějším ovládáním na boku helmy
  •  vrchní uzavíratelná ventilace (2 ventilační otvory, 2 zadní odfuky)
  • uzavíratelná bradová ventilace
  • zadní spoiler
  • vyjímatelné a pratelné polstrování
  • rychloupínací přezka
  • atraktivní barevný motiv
  • homologace ECE 22-05 a DOT (normy pro evropský a americký trh)
  • materiál skořepiny: ABS
  • hmotnost: 1650 g

4zákazníci nedoporučují produkt

• super cena
    • design
    • robustnost
    • tichá(na motorce mám nini šítek)
    • nemlží se pokud si otevřete větrání na bradě
    • dostupnost náhradní sluneční clony
    • dostupnost náhradního plexi
    • malý odpor pružinky tlačítka pro vyklápění(možná je to záměr)

v helmě jsem jel zatím asi 130km/h a je tichá, na motorce mám mini štítek a takže mi nemůže ovlivňovat proud vzduchu který by šel na helmu nebo nad ni. Helma se mlžní pokud si neotevřete větračku na bradě, na to pozor ! Toho jsem si všiml ihned→ když jsem jel v zimě, helma se mi strašně mlžila a proto jsem intuitivně hrábnul na přední část a pohybem nahoru jsem otevřel větrání a i když stojíte na semaforech tak pokud z ploných plic nevydechnete do plexi tak se nemlží. Větrání funguje dobře. Sluneční clona se vyklápí strašně dobře a chodí hladce. To mě překvapilo. Tlačítko pro vyklápění nemá skoro žádný odpor a tak když tam šahnu a otevírám helmu tak mám pocit že nebyla zacvaknutá, zacvaknutí je ale jisté a dobře slyšet. Odjištění je ale velmi snadné. Srovnávám s mojí starou helmou, kde odjištění výklopné části má větší odpor, vyklopení sluneční clony má taky odpor a nejezdí ideálně a už je od vysouvání poškrábané Tady poškrábání sluneční clony asi hned tak nehrozí. Helma je krásná a jsem z ní nadšený. Ovládání je snadné.

s helmou přišel jako dárek šikovná kukla

zakoupeno v www.insportline.cz a využita výměna produktu zdarma čili odeslání ze zásilkovny přes kód který Vám pošle insportline nemusíte tedy platit dopravu zpět

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Průměrná kvalita dobrá cena.

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Super. Jiné ve stejné kvalitě mnohem dražší.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skvělá pro kolky

Krásné provedení, lehká.

pohoda

• Rychlé se zamlži
  • , zakoupeno v inSPORTline.cz

• Dobrá cena, větrání, brýle, odklápění.
    • Pro mě i pěkný vzhled.
    • Asi bych nechal trochu víc prostoru na uši, ale možná je to jen můj problém :-) .
  • TOP Produkt kategorie v soutěži ProduktRoku 2021, která vyhlašuje nejpopulárnější produkty podle preferencí spotřebitelů...

Zobrazit celou recenzi na www.produktroku.cz