Podobné produkty
Recenze
W-TEC Neikko
- Na skútr dobrý
- Trošku těžší
- dobrá kvalita a provedení
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
Poměr kvalita a cena. Maximální spokojenost. Výrobek vyzkoušen, zatím nepoužíván.
Popis produktu
Parametry produktu
Parametry produktu
Popis produktu
Přilba na motorku W-TEC Neikko je kvalitní přilba, která je určena k jízdě na skútrech, chopperech i cestovních motocyklech. Hlavními přednostmi této přilby je kvalitní zpracování jednotlivých částí, moderní design a vysoký bezpečnostní standard splňující evropskou homologaci ECE R-22.05. Přilba má široké odklopné hledí doplněné o samostatně výsuvnou sluneční clonu, která chrání proti ostrému slunečnímu záření během jízdy.
Pro maximální komfort je helma opatřena uzavíratelnými odvětrávacími otvory a robustním, velmi komfortním polstrováním. Díky přímočarému funkčnímu designu, kvalitnímu zpracování a vysokému bezpečnostnímu standardu je moto přilba W-TEC Neikko vyhledávaným motocyklovým příslušenstvím.
Technický popis:
- kvalitní zpracování jednotlivých částí
- homologace ECE R-22.05 (schváleno pro evropský trh)
- schváleno DOT (americká norma)
- odlehčená aerodynamická skořepina z multikompozitového vlákna
- barvy odolné proti UV záření
- samostatně výsuvná sluneční clona s ovládáním na boku přilby
- bezpečnostní zapínání FAST LOCK
- odnímatelné a pratelné lícní vycpávky
- plexi se zvýšenou odolností proti poškrábání
- vrchní ventilace s možností uzavření
- hmotnost: 1250 g
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.
Hodnocení produktu
W-TEC Neikko
Zkušenosti ostatních v kostce
Shrnuto z našich recenzí pomocí AI
Zákazníci opakovaně vyzdvihují skvělé usazení a kvalitní, pečlivé provedení přilby. Oceňují integrovanou sluneční clonu a plexi, účinné větrání a snadné zapínání.
Některým přijde trošku těžší, a skořepina je velká i v XS.
Vhodná pro jízdu na skútru v horkých letních dnech. Skvělá, když často čelíte slunci, větru i dešti.
- výběr je dobrý, obchod má širokou škálu velikostí, co není k dispozici, je objednáno v krátké době.
- -
- Na skútr dobrý
- Trošku těžší
- vše ok
- nic
- dobrá kvalita a provedení
- Stínění očí jedním cvaknutím.
- kvalita a cena
- kvalitní
- pro ženu velká skořepina byť je xs
- dobře
- hezká přilby na můj skůtr, dobře sedí,plexi a sluneční clona za rozumnou cenu
Procházel jsem jejich webové stránky a líbilo se mi to
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
Poměr kvalita a cena. Maximální spokojenost. Výrobek vyzkoušen, zatím nepoužíván.
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
Helma výborně sedí ( při správné volbě velikosti ), pro horké dny velmi dobré větrání, velmi snadné zapínání a rozepínání. A hlavně sluneční clona. Prostě helma kterou mohu doporučit.
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt
, zakoupeno v inSPORTline.cz
W-TEC Neikko
Doporučuje produkt