LS2 FF324 Metro

LS2 Metro zcela nově definuje možnosti výklopných helem. Interiér umožňuje pohodlné nošení dioptrických brýlí. Komfortní hygienický antibakteriální interiér je plně vyjímatelný...
2 499 Kč

Sluneční clona
Zapínání přilby
na přezku

• , zakoupeno v ASP Group

• Otevírací. Pěkný vzhled a dobře vystlaná.
    • Těžší a zavírání větrání.

Zsa ty peníze co si přát.

• Za tu cenu bohatá výbava:
    • Hlučná ve větru

Výbava: helma je výklopná, sluneční clona, kšilt, pinlock, příprava pro sluchátka intercomu

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

Prilba mi perfektně sedí. Potešilo mě zapínání přezky, které je lehce ovladatelné i s rukavicema. Přijela zabalená ve vlastním krásném vaku. A jako dárek jsem našla černou kuklu. No a je prostě Boží!!!

Typ
vyjímatelný
Sluneční clona
Zapínání přilby
na přezku

Přilba LS2 Metro zcela nově definuje možnosti výklopných helem. Interiér umožňuje pohodlné nošení dioptrických brýlí. Komfortní hygienický antibakteriální interiér je plně vyjímatelný a pratelný.

Součástí je vnitřní vysouvací sluneční 3D clonu a účinný nastavitelný větrací systém. Aerodynamická skořepina z nového patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy, který směle soupeří i s high-endovými kompozity, má mimořádně nízkou hmotnost, vysokou odolnost proti proražení a účinnou absorpci energie.

Vyjímatelným a pratelný interiér, homologovaná jako integrální i jako otevřená. Součástí balení je i nová vnitřní fólie zabraňující mlžení čelního plexi. Zapínání pomocí mikrometrické přezky. Příprava na komunikaci.   Homologace: ECE 22.05 Hmotnost: 1600g.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ASP Group

• Otevírací. Pěkný vzhled a dobře vystlaná.
    • Těžší a zavírání větrání.

Zsa ty peníze co si přát.

• Levná
    • Lehká
    • Extrémně hlučná
    • Nekvalitní zpracování

Za tu cenu vcelku dobrá helma pro mopedisty a začínající motorkáře. Avšak na dlouhé cestování absolutně nevhodná, po 2 h na dálnici sotva slyším vlastního slova. Otevírací mechanismus je po 3 měsících funkční tak na půl, kdy je třeba opravdu důrazné zavření, aby pojistný mechanismus zaklapl.

• Za tu cenu bohatá výbava:
    • Hlučná ve větru

• , zakoupeno v inSPORTline.cz

• , zakoupeno v LuckyMoto.cz

Mam tu samou helmu podruhé a jsem naprosto spokojen. Dokonalý výhled a perfektně sedí.

• , zakoupeno v Motovšem

• Homologováno jako zavřená i otevřená přilba
    • vyjímatelný a pratelný interiér
    • připravena pro připojení víceúčelového komunikátoru
    • pinlock je součástí balení

• Lehká 1550g na vyklápěcí plastovou helmu je slušná hodnota
    • Dobrá a funkční ventilace.
    • Zámek odklápěcí části v horní poloze
    • Odolné plexi, jak vnější tak i vnitřní tmavé už schytalo dost hmyzu a bez viditelného poškození.
    • Úroveň zatmavení se ani po dvo sezonách viditelně nezměnila.
    • Komfortní zapínání i rozepínání. V pohodě i v rukavicích.
    • Pinlock - prostě to helma nabízí. Nikdy jsem nepoužil, s brýlemi mi to moc nepomůže.
    • Hlučnější při vyšších rychlostech (130+++). Vzduch obtékající kolem kloubu je potom hodně slyšet.

Používám ji třetí sezonu.Slušná odklápěcí přilba.Do města a po okreskách bez výhrad, na dálnici už dosahuje svých limitů, hlavně kvůli hluku. Žádnou významnou citlivost na polohu hlavy, natočení nebo naklopení jsem ale nezaznamenal (u zavžené přilby).
    Do cca 110km/h se dá jezdit s odklopenou bradou, vnitřní plexi vydrží hodně, i čmeláka.

• Na první pohled moc pěkná.
    • Příliš hlučná při rychlosti nad 90 km/ hod.
  • , zakoupeno v Motovšem

• s produktem jsem velmi spokojený
  • , zakoupeno v Dirtbikes

• Výborně sedí, méně hlučná než ostatní sklopky LS2, moderní design...