Caberg Tourmax

- vnější materiál: polykarbonát - vnitřní materiál: kompletně vyjímatelná a umyvatelná vložka - vnější transparentní plexi s úpravou proti poškrábání s přípravou pro Pinlock -...
4 990 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Bikers Crown

Do týdne • Více variant85 Kč92 % • 512 419 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 1 585 recenzíDalší informace

Materiál interieru
hypoalergenní
Reflexní prvky

• , zakoupeno v Bikers Crown

Měl jsem velikost xl ale s kuklou a teď jsem koupil tuto přilbu a jen L a jsem maximálně spokojen. Funkce úplně ok vlastně první skusenost s odklápěcí helmoou . Takže. Musím říct že jsem maximálně spokojen.

Typ
Materiál interieru
hypoalergenní
Reflexní prvky

• vnější materiál: polykarbonát
  • vnitřní materiál: kompletně vyjímatelná a umyvatelná vložka
  • vnější transparentní plexi s úpravou proti poškrábání s přípravou pro Pinlock
  • systém uzavírání: pásek s mikrometrickou přezkou
  • vnitřní sluneční clona proti poškrábání
  • homologace: ECE 22.05 P/J
  • hmotnost 1600 g ± 50 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma96 % • 4 208 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Bikers Crown